Omítky

Na SAKRET - spolehnutí v každém ohledu...

Dnes je SAKRET jedním z největších výrobců suchých stavebních materiálů na světě: s 60 sídly na celém světě a 23 výrobními závody v Evropě (z toho 19 v Německu). A SAKRET se rozvíjí dále. Především ve východoevropských zemích zřizuje SAKRET další pobočky pro nové, perspektivní trhy.

  • technika obkladů a dlažeb
  • omítkové systémy
  • sanační systém
  • technika odpadních vod

 

 

Společnost Saint-Gobain Weber Terranova nabízí širokou škálu šlechtěných minerálních omítek

Společnost Saint-Gobain Weber Terranova nabízí širokou škálu šlechtěných minerálních omítek, pastovitých omítek a fasádních nátěrů a certifikovaných zateplovacích systémů. Dalšími produkty, které jsme zařadili do této sekce, jsou vnitřní nátěry a omítky.


Weber Terranova vytvořila kompletní škálu lepicích a spárovacích hmot. Lepení všech druhů dlaždic na všechny druhy podkladů, ozdobné i technické spárování, ochranna před vlhkostí a přizpůsobení náročným podkladům.


Systémové výrobky na vlhké i zasolené zdivo, hydroizolační materiály, ochranné nátěry a další technické malty jsou pro společnost Saint-Gobain Weber Terranova již samozřejmostí.

 

Jsme Vašim kompetentním partnerem pro fasády, omítky a potěry...

Fasády, omítky a potěry z produkce Baumit jsou k dostání v rozsáhlé síti obchodníků, stavebnin i realizačních firem. ©iroký sortiment různorodých výrobků je sladěný do ucelených systémů.


Nároky kladené na tepelně technické parametry obvodových konstrukcí nabývají spolu s nárustem cen energií na pozornosti


Soustavnou kontrolou výroby i vstupních surovin je zajištěno, že se na Vaši stavbu vždy dostane kvalitní výrobek, který Vám po zamíchání s vodou umožní vytvořit potěr stejnoměrných vlastností, rovnoměrné pevnosti, eliminující vznik trhlin.

 

Kontaktujte nás pro nezávaznou konzultaci zdarma

Telefon:

739 200 020


© 2012 Drosera