Telekomunikace a internet v projektech


PŘIPOJENÍ K INTERNETU

Internet je celosvětový informační kanál bez kterého žádná společnost nedokáže fungovat. Aby však byl Internet přínosem musí splňovat základní požadavky a to na straně jedné: rychlost a stabilitu a na straně druhé: přijatelnou cenu. Na základě toho dnes NOVERA nabízí tyto druhy připojení:

připojeni v bezlicenčním pásmu 2,4 GHz (Wi-Fi)

• připojeni v licencovaném pásmu 26 GHz (FWA)

• připojení k Internetu technologií ADSL

Všeobecné obchodní podmínky v přípravě

 

 

NOVERA Blesk - Akcelerované bezdrátové připojení

NOVERA Blesk zvyšuje (akceleruje) aktuální příchozí rychlost linky při dynamické zátěži. Pokud je zátěž linky menší, než je nastavené maximum (prostřední hodnota), linka se "nabíjí". Při zatížení nabité linky dojde k navýšení maximální příchozí rychlosti až na hodnotu Maximální rychlosta linka se "vybíjí". Na vybité lince se program akcelerace již neuplatňuje. Doba nabíjení linky trvá na lince při nulové zátěži sekund a vybíjení při maximální zátěži 30 sekund. Při statické zátěži (např. při stahování velkých objemů dat) se akcelerační program neuplatňuje (resp. uplatní se jen v prvních 30 ti sekundách stahování).

 

WIFI

NOVERA WIFI je vysokorychlostní připojení na Internet bezdrátovou technologií. Jedná se o nonstop připojení za paušální poplatek. WIFI je určeno jak uživatelům z řad domácností, tak i firemním zákazníkům, kteří nechtějí investovat vysoké částky do zavádění drahých technologií a nechtějí platit poplatky za dobu strávenou na Internetu.

 

WIFI 5G

NOVERA WIFI 5G je vysokorychlostní připojení na Internet novou bezdrátovou technologií v pásmu 5GHz. Jedná se o nonstop připojení za paušální poplatek. WIFI je určeno jak uživatelům z řad domácností, tak i náročným firemním zákazníkům, kteří nechtějí investovat vysoké částky do zavádění drahých technologií a nechtějí platit poplatky za dobu strávenou na internetu.

 

ADSL

NOVERA ADSL je vysokorychlostní připojení na Internet po telefonní lince. Jedná se o nonstop připojení za paušální poplatek, které umožňuje telefonovat a surfovat na Internetu zároveň. ADSL je určeno jak uživatelům z řad domácností, tak i firemním zákazníkům, kteří nechtějí investovat vysoké částky do zavádění nových technologií a nechtějí platit poplatky za dobu strávenou na Internetu.

 

Registrace domén a webhosting

Nezanedbatelnou součástí OUTSOURCINGu ICT v podání společnosti NOVERA je registrace internetových domén a jejich následná správa včetně webhostingu.

Registrujeme domény druhé úrovně (např. vase_firma.cz):

• u národních domén: .cz, .sk nebo

• u nadnárodních domén: .com, .net, .org, .biz nebo

• u nadnárodní novinky .travel

 

NOVERA byt

1) INTERNET pro bytové domy

Služba NOVERA byt je připojení k internetu v bytových domech pomocí metalických kabelů. Na objektu je umístěna společná anténa a distribuce Internetu probíhá prostřednictvím vnitřní LAN sítě.

Minimální pořizovací náklady (žádná anténa, žádný přistupový bod), kabel přiveden do každého bytu. Cena za zřízení služby (včetně zakončení kabelu zásuvkou) je 450Kč.

 

2) Bytové domy od firmy

Služba NOVERA byt STA je připojení k internetu v bytových domech pomocí domovního rozvodu STA. Na objektu je umístěna společná anténa a distribuce Internetu probíhá prostřednictvím vnitřní LAN sítě.

Minimální pořizovací náklady (žádná anténa, žádný přistupový bod), kabel přiveden do každého bytu. Cena za zřízení služby je 2000 Kč.

 

CENÍK

 

                           Rychlost                         Cena/Měsíc
 512 kbps300 Kč 
 1024 kbps400 Kč
 1512 kbps500 Kč 
 2048800 Kč 
 30721000 Kč 
 40961200 Kč 
  

Neomezený přenos dat, agregace max. 1:3, reálně bez agregace

Všechny uvedené ceny jsou bez DPH 20%

 


 

Kontaktujte nás pro nezávaznou konzultaci zdarma

Telefon:

739 200 020


© 2012 Drosera