Zdivo

Výjmečné kvality Vašeho bydlení....

Základem každé dobré stavby je prvotřídní stavební materiál. Společnost Xella CZ pod značkou YTONG nabízí víc: partnerství, na které je možno se vždy spolehnout...

Jste projektant, stavební firma, obchodník nebo investor? Využijte při své činnosti bohatou nabídku služeb připravených na míru právě pro vás.

 

Firma HELUZ cihlářský průmysl v. o. s. vyrábí a na trh dodává komplexní cihelný systém pro hrubou stavbu. V současné době je společnost druhým největším výrobcem a dodavatelem cihelného materiálu na českém trhu. V posledních letech investovala společnost do modernizace a automatizace provozů (rovnací a paletovací linky), též nemalé finanční prostředky byly vynaloženy na zlepšení životního prostředí v okolí cihelen, bylo na každé cihelně vybudováno zařízení na čištění spalin.

 

Proč si vybrat Porotherm?

Rozhodli jste se pro bydlení ve vlastním rodinném domu a chcete mít opravdu zdravý domov? Už jste si skutečně dost „užili“ panelákového suchého vzduchu? Prostě toužíte po bydlení, kde se budete cítit dobře? Máte rádi teplo a přitom nechcete platit astronomické částky za vytápění, zvláště když ceny energií neustále stoupají? Pak je pro vás ideálním stavebním materiálem pálený cihlový blok POROTHERM. Dům z POROTHERMU! Příjemné bydlení pro mnoho generací.

 Cihla KLIMABLOC je čistě přírodní produkt bez chemických přísad. Dokonale splňuje požadavky současného zdravého bydlení.

 

 


 

Kontaktujte nás pro nezávaznou konzultaci zdarma

Telefon:

739 200 020


© 2012 Drosera